Vážené paní učitelky, objednávky na Den dětí krásně stíháme. Objednávejte do 27. 5. s doručením 31. 5. :)

Děti a soutěže? To jde dohromady! Oceňte je krásnou plackou

Děti a soutěže? To jde dohromady! Oceňte je krásnou plackou

Děti jsou od přírody soutěživí tvorové a na nás dospělých je, abychom je k překonávání vlastních limitů i překážek neustále motivovali. A to klidně třeba nejrůznějšími soutěžemi, které můžeme pořádat v rámci příměstských táborů, škol v přírodě, kroužků nebo třeba letních prázdnin. Maličkostí, která během těchhle zábavných aktivit rozhodně přijde vhod, je originální placka. Kde najde uplatnění?

6 důvodů, proč právě placky od nás:

  1. Naše placky vyrábíme z nejkvalitnějších materiálů, které se vyznačují dlouhou životností. Dětem i jejich rodičům tak mohou dělat radost po mnoho dlouhých let.

  2. Finančně nenáročná maličkost, která váš rozpočet zaručeně nezruinuje. Čím více placek objednáte, tím nižší bude jejich cena přepočtená na kus. Ke každé objednávce vám také rádi přihodíme nějakou tu placku zdarma.

  3. Placky najdou široké uplatnění. Použít je můžete jako jmenovky, odměnu v soutěžích nebo je třeba přihodit jako milou vzpomínku do dárkových balíčků.

  4. Naše placky vyrábíme ručně a bez zbytečného odkladu. Zpravidla nám výroba zabere dva až čtyři dny. Pokud na ně ale doopravdy spěcháte, zvolte expresní výrobu, díky které můžeme placky vyrobit ještě tentýž den!

  5. Placku si můžete sami navrhnout pomocí našeho intuitivního konfigurátoru, případně vybrat už předpřipravený motiv od našich šikovných ilustrátorek.

  6. Placky tiskneme ručně a ručně také kontrolujeme jejich výslednou kvalitu.

Placky jako neodmyslitelná součást soutěží

Ať už pořádáte soutěž v běhu, či skoku, klání o nejkrásnější obrázek nebo nejpěkněji namalovaný kamínek, sportovní utkání, honbu za pokladem nebo jakoukoliv jinou aktivitu pro dítka různých věkových skupin, pravděpodobně budete přemýšlet, jak jejich kreativitu, nadšení a odhodlání ocenit.

Jednou z možností jsou právě originální a vlastnoručně navržené placky z naší dílny. Ty můžou nahradit klasické a tak trochu z módy vyšlé medaile nebo papírové diplomy. Dítku budou připomínat nejen jeho úspěch, ale také rok a místo, kde k němu došlo.

Nezapomeňte proto placku, kterou můžeme vyrobit i v reflexních barvách, opatřit nejen informací o místu klání, soutěže, tábora nebo školy v přírodě, ale také datem. Přidejte i milé uznání nebo rovnou označení místa, které dítko obsadilo. Přidat můžete i motivační citát, pochvalu nebo jakýkoliv jiný text dle vlastního uvážení.

Protože placky vyrábíme v různých průměrech (od 25 do 75 milimetrů), můžete je proměnit nejen ve zmíněnou medaili, ale také třeba jmenovku, která dětem usnadní orientaci v novém kolektivu. Originální vzpomínková placka může být také součástí výherního balíčku nebo ji můžete darovat coby originální cenu útěchy. I tady samozřejmě platí, že fantazii se meze nekladou!

Máte nějaké dotazy nebo potřebujte poradit s návrhem originální placky?
Neváhejte nám napsat nebo zavolat!„Zdroj obrázku: Pexels.com/@Karolina Grabowska


11. 8. 2022
Contact us

Ozvěte se nám

Zaujalo vás Plackohraní a chcete vědět víc?

Budeme se těšit na zprávu.

mypinbuttons s.r.o.

+420 792 230 462 (9:00-17:00)

IČO: 09039147

Logo