Vážení učitelé, objednávky na konec školního roku stíháme! Objednávky doručujeme do 5 pracovních dní. :)

Stužky a šerpy Heart

Stužky a šerpy jsou skvělým způsobem, jak ocenit úspěchy dětí ve škole, na sportovním klání, na táboře nebo v klubu. Můžete je využít také jako odznaky pro průvodce, vedoucí, trenéry nebo rozhodčí. Stužky a šerpy jsou oblíbené také na různé akce, jako jsou třeba karnevaly, plesy, oslavy nebo soutěže.

Stužky a šerpy

Vyberte si produkt

Stužky
Stužky

Chcete nádherné stužky s vlastním textem? Stačí přejít na náš editor a navrhnout si vlastní! Je to rychlé a pohodlné. Stužky se hodí jako odměna na sportovní den, Den dětí nebo na začátek či konec školního roku. Také je můžete použít jako odměnu za účast na soutěžích.

Šerpy
Šerpy

Potřebujete šerpy na rozloučení s deváťáky, pasování prvňáčků, čtenářů, na konec školního roku či jako odměnu po sportovním dni, Dni dětí nebo třeba na Mikuláše? Pak není nic jednoduššího než si je vytvořit přes náš editor. Je to snadné a zabere to jen pár minut!

Stužky s plackou
Stužky s plackou

Vyšperkujte placky přidáním tří krásných stužek, na které si můžete vepsat libovolný text. Ozvláštněte dětem sportovní den, Den dětí, předávání vysvědčení nebo nástup do školy. Stužky si můžete přidat buď k našim motivům, nebo k vašemu vlastnímu motivu. Vyberte si z několika krásně barevných stužek.

Šerpy s plackou
Šerpy s plackou

Přidejte si k placce velkou šerpu, na kterou si můžete vepsat libovolný text. Odměňte děti na sportovní den, Den dětí, předávání vysvědčení nebo nástup do školy. Šerpy si můžete přidat buď k našim motivům, nebo k vašemu vlastnímu motivu!

Jak vypadají v realitě?

Využijte množstevních slev!

nad 50 ks
doprava zdarma
nad 100 ks
sleva 10 %
nad 250 ks
sleva 20 %
nad 500 ks
sleva 25 %

Trocha inspirace

Placky a ostatní výrobky z naší dílny se dají využít při mnohých příležitostech, nechte se inspirovat!

Contact us

Ozvěte se nám

Zaujalo vás Plackohraní a chcete vědět víc?

Budeme se těšit na zprávu.

mypinbuttons s.r.o.

+420 792 230 462 (9:00-17:00)

IČO: 09039147

Logo