Vážené paní učitelky, objednávky na Den dětí krásně stíháme. Objednávejte do 27. 5. s doručením 31. 5. :)

Hledáte originální dárek? Poradíme s jeho návrhem!

Hledáte originální dárek? Poradíme s jeho návrhem!

Hledáte originální dárky pro předškoláky nebo žáky? Zároveň nechcete, aby se z dárečku stal obyčejný ležák a lapač prachu? Pokud jste alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli kladně, máme pro vás tip na originální maličkosti, které si sami (nebo s pomocí dítek) navrhnete prostřednictvím našeho online konfigurátoru! Jak s tímhle pomocníkem efektivně pracovat bez zbytečných přešlapů a komplikací? Máme pro vás jednoduchý a praktický návod, se kterým to zvládnete levou zadní!

Dělejte radost s námi!

Protože rádi děláme radost ostatním, rozhodli jsme se spustit web s názvem Plackohraní, prostřednictvím kterého můžete během několika mála minut navrhnout originální dárek u příležitosti zápisu do první třídy, loučení se škol(k)ou, vysvědčení nebo dalších významných událostí.

Během několika mála kliknutí si sami navrhnete nejen konkrétní drobnost, která může sloužit jako milá vzpomínka, ale také její motiv a konečný vzhled. Na výběr máte nejen placky, ale taky magnetky, klíčenky, otvíráky nebo kapesní zrcátka. Pokud vás zrovna nepolíbila kreativní múza, můžete se nechat inspirovat některým z hotových motivů z naší nabídky. 

Toužíte po vlastním motivu? Žádný problém!

 

Máte v hlavě skvělý nápad a chcete ho proměnit do podoby originální placky nebo dalšího upomínkového předmětu? Sem s ním!

V první řadě klikněte na tlačítko v levé horní části stránky „Vytvořte si vlastní motiv“ a v levém horním rohu vedle nápisu „Vyberte si výrobek“ zvolte typ předmětu, který si u nás plánujete nechat vyrobit. Jak už jsme zmínili výše, k dispozici jsou nejen placky, ale taky magnetky, klíčenky, otvíráky nebo kapesní zrcátka.

Dalším krokem je výběr barevného pozadí předmětu. Nevybrali jste si žádnou z navržených barev? Klikněte na tlačítko „+“ a konkrétní barvu zadejte pomocí RGB kódu. Pro výběr oblíbené barvy můžete použít tuhle praktickou pomůcku.

Teď už můžete snadno nahrát vlastní motiv nebo obrázek z počítače či internetu. Připravili jste si vlastní motiv ve formátu PDF? Instrukce pro formátování dokumentu a nahrání najdete po stisknutí tlačítka „Mám vlastní motiv v PDF“.

Po vložení fotky nebo obrázku můžete předmět doplnit o originální text, oblíbený citát nebo třeba filmovou hlášku. Opět si můžete intuitivně nastavit nejen jeho velikost, ale též zakřivení, vrstvení, zarovnání a font.

Předposledním krokem je navolení počtu kusů objednaného zboží. Chcete ušetřit na poštovném nebo samotné zakázce? Objednejte placky nebo další upomínkové předměty ve větším počtu! U objednávek nad 100 kusů vám odečteme 10 % z finální částky, u objednávek nad 250 kusů pak dokonce 20 %!

Je všechno v pořádku? Zadejte dárečky do výroby a začněte se těšit na výsledek! V opačném případě klikněte na poslední tlačítko „Pomoc“, kde najdete odpovědi na nejčastější dotazy, případně telefon nebo e-mailovou adresu, prostřednictví které se budeme snažit vyřešit i ty nejzapeklitější dotazy a problémy.

 


19. 10. 2021
Contact us

Ozvěte se nám

Zaujalo vás Plackohraní a chcete vědět víc?

Budeme se těšit na zprávu.

mypinbuttons s.r.o.

+420 792 230 462 (9:00-17:00)

IČO: 09039147

Logo