Vážené paní učitelky, objednávky na Den dětí krásně stíháme. Objednávejte do 27. 5. s doručením 31. 5. :)

Plackohraní poštou: Aktivita, u které se pobaví malí i velcí

Plackohraní poštou: Aktivita, u které se pobaví malí i velcí

Zabavit dítka škol(k)ou povinná, je občas pořádná fuška. Zvlášť ve chvíli, kdy v nich chcete probudit alespoň trošku zájmu a kreativity. Co takhle skloubit výše uvedené s překvapením pro jejich nejbližší? Pokud vás zajímá, o co jde, nepřestávejte číst následující řádky a dozvíte se to!

Zábava s kouzelným výsledkem

Ve spolupráci s kreativci na slovo vzatými jsme pro vás vymysleli unikátní aktivitu, která nese stejný název jako naše stránky. Jde o zábavu s názvem „Plackohraní“, která představuje kreativní aktivitu pro malé i velké.

Aktivita je určena zejména předškolákům nebo dětem na prvním, či druhém stupni základní školy, kteří touží po kreativním tvoření, jehož výsledek udělá radost rodičům, prarodičům, tetičkám, kamarádům nebo dalším obdarovaným šťastlivcům.

O co jde?

Alfou a omegou našeho Plackohraní je zábavný proces, během kterého děti s pomocí paní učitelky nebo vychovatelky nakreslí na předpřipravené šablonky originální obrázky a my je následně proměníme v milé upomínkové předměty, módní doplňky nebo v další drobné maličkosti (například magnetky, kapesní zrcátka, otvíráky či medaile).

Hotový výrobek následně mohou děti darovat u příležitosti Dne maminek nebo tatínků, Dne seniorů, Valentýna, Vánoc, svátku, narozenin nebo dalších životních jubileí a významných událostí. Vlastnoručně vyrobené dárky pro celou rodinu jsou kouzelnou připomínkou dětských let, která ani po letech nevybledne. Veškeré dárkové a upomínkové předměty totiž vyrábíme z kvalitních a odolných materiálů vyznačujících se dlouhou životností.

Plackohraní ve 4 jednoduchých krocích:

  1. Prvním krokem ke kouzelnému dárečku pro celou rodinu, je e-mail poslaný na adresu chci@plackohrani.cz.
  2. Jakmile váš e-mail obdržíme, obratem vám zašleme instrukce a šablony, na které budou následně děti malovat.
  3. Zaslané šablony jednoduše vytisknete, necháte na ně děti nakreslit obrázky, vystřihnete a pošlete k nám do Plackohraní (kam hotové obrázky poslat, najdete zde).
  4. Jakmile vaši objednávku potvrdíme, obratem vás budeme informovat o její konečné ceně a termínu dodání.

Co byste měli vědět, ještě než s Plackohraním začnete?

Plánujete nechat děti vyrobit kouzelné dárečky u příležitosti Vánoc, Velikonoc, Dne matek nebo jiné významné události? Začněte řešit celý proces s dostatečným předstihem!

Celý proces výroby placek spolu s doručováním poštou může zabrat až dva týdny. A pro malé kreativce by byl opožděný dárek určený milovaným rodičům, prarodičům nebo kamarádům opravdovým zklamáním.

Máte omezený budget nebo chcete na výrobě dárečků ušetřit? Domluvte se s ostatními kolegy napříč jednotlivými třídami nebo odděleními. Nejen, že ušetříte na poštovném, ale taky můžete získat zajímavou slevu! U objednávek nad 100 kusů činí výsledná sleva 10 %, u objednávek nad 250 kusů pak dokonce 20 %!

Že vás Plackohraní příliš nezaujalo nebo vás naopak zajímá, jaké další aktivity můžete společně s dětmi realizovat? Koukněte na hotové placky, které navrhly naše šikovné ilustrátorky nebo si navrhněte vlastní motiv!

K tomu poslouží náš intuitivní konfigurátor, kam nahrajte zmíněný motiv nebo fotky dětí v digitální podobě, a snadno tak s naší pomocí vyrobíte milý dáreček pro jejich rodiče, prarodiče nebo kamarády.

Zajímá vás o téhle netradiční kreativitě více informací? Koukněte na nejčastější otázky, ceník nebo kontakty, prostřednictvím kterých nám můžete napsat nebo zavolat!

Tak co, plácneme si?

 


19. 8. 2021
Contact us

Ozvěte se nám

Zaujalo vás Plackohraní a chcete vědět víc?

Budeme se těšit na zprávu.

mypinbuttons s.r.o.

+420 792 230 462 (9:00-17:00)

IČO: 09039147

Logo