Vážené paní učitelky, objednávky na Den dětí krásně stíháme. Objednávejte do 27. 5. s doručením 31. 5. :)

Maličkost ke Dni učitelů? Originální placka od srdíčka!

Maličkost ke Dni učitelů? Originální placka od srdíčka!

Den učitelů byl oficiálně vyhlášen v roce 1955. V Česku a na Slovensku se slaví tradičně 28. března, v den výročí narození Jana Amose Komenského. Ve světě se ale termíny oslav různí. Zpravidla se však vážou k výročí významného lokálního učitele, nebo mezníku pedagogiky. Čím udělat oblíbenému učiteli radost? Třeba originální maličkostí darovanou přímo od srdíčka.

Placky, které dělají radost

Přečtěte si také: Placky jako uvítací předměty pro prvňáčky

Jak vyrobit originální maličkost ke Dni učitelů?

Pokud padla vaše volba na vlastnoručně navržené placky, můžete je u nás zadat do výroby prostřednictvím jednoduchého online konfigurátoru. Prostřednictvím něj si snadno navolíte nejen průměr placky, ale také barvu pozadí, případně text nebo na placku necháte natisknout obrázek, který dítko samo nakreslilo (návod, jak vložit vlastní grafiku najdete tady). Pak už jen stačí naklikat počet kusů, překontrolovat cenu a zadat do výroby.

Mohlo by vás zajímat: Jak jsme psali příběh našich placek…

Co nechat na placku natisknout?

Kromě vlastního obrázku může placku zdobit i některá z následujících hlášek, která učitele zaručeně dojme a i po letech ho donutí zavzpomínat na společně strávená léta:

Dělejte radost rovnou dvakrát

Ať už si navrhnete vlastní motiv placky nebo si vyberete z předloh našich šikovných ilustrátorek, věříme, že výsledné dílko udělá radost a dotkne se srdce toho, komu se jej rozhodnete darovat. Výrobou a koupí placek z naší dílny navíc přispíváte na podporu onkologických dětí zapojených do nadačního fondu Šance onkoláčkům. Ve finále tak děláte radost rovnou dvakrát!

Potřebujete více informací nebo chcete poradit se samotným návrhem, či výrobou originální placky? Napište nám nebo zavolejte! A nezapomeňte nás sledovat na sociálních sítích, kde se dozvíte spoustu zajímavých informací o aktuálních slevových akcích, novinkách z naší dílny i tipech na originální dárečky nejen ke Dni učitelů!„Zdroj obrázku: Pexels.com/@ Artem Podrez
11. 8. 2022
Contact us

Ozvěte se nám

Zaujalo vás Plackohraní a chcete vědět víc?

Budeme se těšit na zprávu.

mypinbuttons s.r.o.

+420 792 230 462 (9:00-17:00)

IČO: 09039147

Logo