Placky jako uvítací předměty pro prvňáčky

Placky jako uvítací předměty pro prvňáčky

Už zanedlouho přivítají paní učitelky ve třídách nové žáčky. Pokud máte vítání prvňáčků na starosti, určitě se už nemůžete dočkat, až budete o prázdninách zdobit třídy pro nedočkavé dětičky. Co takhle jim tuhle obří změnu a pobyt v novém prostředí ještě více zpříjemnit? Klidně třeba s pomocí našich originálních placek.

Proč zrovna placky a odznáčky od nás?

Mohlo by vás zajímat: Od návrhu až po aktovku: Jak vyrábíme placky pro radost?

Jaké placky prvňáčky potěší?

Přemýšlíte, jaký motiv zvolit? Nakoukněte do kategorie „začátek škol. roku“, kde najdete placky s veselými motivy i motivačními texty, které budou pro dítka i jejich rodiče hezkou vzpomínkou na první školní rok. Námi navržené placky můžete samozřejmě sami kreativně upravovat nebo u nich měnit rok, přidat logo školy či jméno konkrétního žáčka.

Další kategorií, která by vás mohla při výběru originálních placek pro prvňáčky inspirovat, je sekce „Zápis“. Pokud ale máte vlastní představy o dokonalé placce nebo si z našich návrhů nevyberete, jednoduše si placku navrhněte pomocí našeho intuitivního konfigurátoru. Stačí vám vlastně jen pár minut volného času a trocha kreativity. Pamatujte, že ani tady se fantazii meze nekladou.

Pár tipů na motivy a texty placek pro prvňáčky

Hledáte originální dárek? Poradíme s jeho návrhem!

Máte něco na srdci? Napište nám!

Pokud vás zajímá, jak se psal příběh českých originálních placek, přečtěte si jeden z našich dřívějších článků. Potřebujete pomoci s návrhem nebo výběrem vhodné placky pro prvňáčky? Napište nám nebo zavolejte! A nezapomeňte nás sledovat taky na facebooku, kde se dozvíte o aktuálních slevových akcích a načerpáte spoustu čerstvé inspirace!

„Zdroj obrázku: Pexels.com/@RODNAE Productions


20. 5. 2022
Contact us

Ozvěte se nám

Zaujalo vás Plackohraní a chcete vědět víc?

Budeme se těšit na zprávu.

mypinbuttons s.r.o.

+420 792 230 462 (9:00-17:00)

IČO: 09039147

Logo