Vážené paní učitelky, objednávky na Den dětí krásně stíháme. Objednávejte do 27. 5. s doručením 31. 5. :)

Od návrhu až po aktovku: Jak vyrábíme placky pro radost?

Od návrhu až po aktovku: Jak vyrábíme placky pro radost?

Kdo si hraje, nezlobí!“ Tohle staré známé pořekadlo má v sobě více pravdy, než se může na první pohled zdát. Zabavit děti různého věku tak, aby si každé přišlo na své, je občas pořádný zápřah. Naštěstí existují aktivity, které dítka nejen zabaví, ale umožní jim získat i odměnu v podobě originální a vlastnoručně navržené placky, kterou můžou následně darovat nebo si ji třeba nechat na památku. Jak se ale dostane obrázek z papíru až na dětskou aktovku nebo tašku milované babičky? Pojďte společně s námi na malý výlet po stopách výroby placek.

Výroba našich placek v kostce:

 

Od návrhu až po aktovku

 

Chcete děti zapojit do zábavného Plackohraní? Jak na to, jsme si řekli v jednom z dřívějších článků. Výsledkem téhle unikátní aktivity pak budou roztomilé návrhy, které u nás proměníme v dokonalé dárečky nebo upomínkové předměty. Aby se k vám a vašim dítkám dostaly pouze kvalitní výrobky, celému procesu výroby věnujeme maximální péči a pozornost.

Výrobě placek se věnujeme už od roku 2016 a neustále tak hledáme nové možnosti, jak jednotlivé procesy ještě více zdokonalit. Veškeré naše placky, otvíráky, zrcátka, medaile a další upomínkové předměty vyrábíme ručně a to za použití těch nejkvalitnějších materiálů, které jsou zárukou dlouhé životnosti. 

Ještě před zadáním motivů do výroby každou objednávku pečlivě kontrolujeme a zaměřujeme se zejména na to, jestli je motiv správně vycentrovaný, není příliš rozostřený, či zda se v textu nenachází zbytečná chybka, která mohla vzniknout krátkou nepozorností. Pokud na nějaký nedostatek narazíme, obratem vás kontaktujeme a společně najdeme rychlé a jednoduché řešení.

Samotný proces výroby spočívá v tisku motivu na kvalitní fotopapír, s čímž nám pomáhají kvalitní inkoustové tiskárny. Jakmile jsou placky hotové, znovu projdou důkladnou kontrolou, během které zjišťujeme, zda je placka správně a kvalitně vyrobená. Kromě toho se zaměřujeme i na bezchybné dovírání špendlíku placky (případně kroužku klíčenky nebo spojů zrcátka) i to, zda je vzhledem k motivu ve správné poloze.

Dalším krokem je ruční přepočítání celé objednávky. U větších objednávek vždy přihodíme pár kousků navíc. To pro případy, kdy by se nějaká placka po cestě k vám zatoulala nebo poničila. Pak už nezbývá, než zásilku pečlivě zabalit a balíček plný radosti poslat co nejrychleji k vám.

Zajímá vás o výrobě placek více informací? Koukněte na nejčastější otázky, ceník nebo kontakty, prostřednictvím kterých nám můžete napsat nebo zavolat!


19. 12. 2021
Contact us

Ozvěte se nám

Zaujalo vás Plackohraní a chcete vědět víc?

Budeme se těšit na zprávu.

mypinbuttons s.r.o.

+420 792 230 462 (9:00-17:00)

IČO: 09039147

Logo