Vážení učitelé, objednávky na konec školního roku stíháme! Objednávky doručujeme do 5 pracovních dní. :)

Organizujete čtenářský kroužek? Oživte ho našimi plackami

Organizujete čtenářský kroužek? Oživte ho našimi plackami

Čtenářské kroužky provází malé čtenáře již od nepaměti. Pokud jeden takový vy sami organizujete, jistě vám přijde vhod několik našich tipů, jak dětem čtení zpříjemnit a udělat maximum pro to, aby si magické příběhy zamilovaly. Přizvěte si na pomoc naše originální placky, které najdou i ve čtenářském kroužku široké možnosti využití.

5 důvodů, proč právě placky od nás

  1.   Placky si mohou děti společně s paní učitelkami nebo vychovatelkami samy navrhnout pomocí našeho intuitivního konfigurátoru
  2.   Buttonky vyrábíme v různých průměrech a z kvalitních materiálů, se kterými jde ruku v ruce dlouhá životnost
  3.   Součástí placky může být třeba vlastnoručně namalovaný obrázek nebo oblíbený knižní titul, úryvek z knihy, či básnička, kterou děti sami složily
  4.   Výrobu, výstupní kontrolu jakosti a kvality i samotné přepočítávání jednotlivých placek provádíme ručně
  5.   Čím víc placek u nás objednáte, tím nižší bude jejich výsledná cena přepočtená na kus. Navíc vám ke každé objednávce přihodíme i několik kousků zdarma

Přečtěte si také: Placky jako uvítací předměty pro prvňáčky

Kde najdou naše placky uplatnění?

Kvalitní a vlastnoručně navržené buttonky by ve vašem čtenářském kroužku rozhodně neměly chybět. Využít je totiž můžete například jako:

  1.   Jmenovky: Klasickým papírovým jmenovkám odzvonilo! Co takhle je nahradit originálními plackami, na které napíšete jména jednotlivých členů kroužků nebo žáčků? Jmenovku bezpečně připnete na oděv nebo ji položíte na místo, kde bude malý čtenář sedět. Snadno tak zorganizujete zasedací pořádek a dítka si navíc placku odnesou domů jako menší připomínku společně strávených chvil a přečtených stránek.

 

  1.   Odměna: Plackou můžete malého čtenáře odměnit za jeho úspěchy i pokroky ve čtení. Přihodit pár originálních kousků můžete do dárkových balíčků nebo placku samotnou darovat dítku třeba na konci školního roku.

 

  1.   Sběratelský předmět: Nechte si u nás vyrobit limitovanou edici placek, které budou sloužit nejen jako odměny, ale také roztomilé sběratelské předměty pro jednotlivé čtenáře. Dítka se budou o to víc snažit být ve čtenářském kroužku ještě lepší, než jejich vrstevníci.

Mohlo by vás zajímat: Jak jsme psali příběh našich placek…

Co nechat na placku natisknout?

Pokud chcete placky proměnit v originální odměnu nebo upomínkový předmět, buďte při jejich výrobě kreativní a popusťte uzdu fantazii. Pomocí našeho praktického konfigurátoru si navrhnete nejen průměr a barevnost placky, ale taky sami rozhodnete o tom, co na ní bude napsáno. Nemusí jít nutně jen o jméno šikovného čtenáře nebo logo školy, která čtenářský kroužek organizuje. Placku můžete doplnit třeba o milý citát nebo vtipné motto. Vyberete si?

Pokud bude placka sloužit jako odměna nebo připomínka společně přečtených knih, můžete ji doplnit třeba o motiv knihy, písmena, knihovny apod., a hlášku:

Praktické info závěrem

Potřebujete „nakopnout“ a inspirovat se vhodným motivem? Nakoukněte do sekce předloh, které pro vás a vaše děti připravily naše šikovné ilustrátorky. Hledáte více informací nebo chcete poradit se samotným návrhem, či výrobou originální placky? Napište nám nebo zavolejte! A nezapomeňte nás sledovat na sociálních sítích, kde se dozvíte o všech plánovaných novinkách i aktuálních slevových akcích!

 

Zdroj obrázku: „freepik.com/@rawpixel

 


2. 4. 2024
Contact us

Ozvěte se nám

Zaujalo vás Plackohraní a chcete vědět víc?

Budeme se těšit na zprávu.

mypinbuttons s.r.o.

+420 792 230 462 (9:00-17:00)

IČO: 09039147

Logo