Vážené paní učitelky, objednávky na Den dětí krásně stíháme. Objednávejte do 27. 5. s doručením 31. 5. :)

Beruška, nebo ptáček? Placky do školky a školní družiny

Beruška, nebo ptáček? Placky do školky a školní družiny

Co nechybí v žádné školní šatně? Nepochybně skříňky na osobní věci, které jsou často označeny barvičkami nebo dětskými motivy. Vzpomenete si ještě, jak byla označena vaše skříňka ve školce? Pokud s dětmi pracujete, máme pro vás tip, jak jim pomoci zorientovat se v prostředí školky a školní družiny nebo je odměnit za jejich každodenní úspěchy.

A zase ta zvířátka…

Úcta k přírodě a živým tvorům okolo nás je zvláště v dětském věku nesmírně důležitou vlastností, kterou bychom měli v dítku posilovat a upevňovat hravou a nenásilnou formou. Možná právě proto se motivy zvířátek objevují ve školkách a školních družinách tak často.

Her, ve kterých figurují zástupci zvířecí říše je nespočet. Co takhle ale nechat dítka se s jednotlivými zvířátky ještě více ztotožnit pomocí našich originálních placek? Ty mohou sloužit dětem nejen jako módní doplněk nebo odměna ve hře, či soutěži, paní učitelky a vychovatelky je ocení také u příležitosti nejrůznějších her (např. pexeso) a společných aktivit.

Jednou z aktivit, kterou můžete prostřednictvím našich stránek realizovat je i Plackohraní poštou – jednoduchý a zábavný proces výroby placek přesně podle motivů, které si dítka sama navrhnou. Aktivita je určena zejména předškolákům nebo dětem na prvním, či druhém stupni základní školy, kteří touží po kreativním tvoření. Jeho výsledkem bude originální pomůcka, ozdoba nebo dárek pro nejbližší.

Kreativitě se meze nekladou

S pomocí paní učitelky nebo vychovatelky si děti nakreslí obrázky dle vlastního výběru a preferencí. To na předem připravené šablonky, které k nám pošlete poštou a my z nich následně vyrobíme milé upomínkové předměty, módní doplňky nebo další drobné maličkosti (např. zrcátka, otvíráky, ozdoby do vlasů apod.).

Pokud chcete nechat děti vyrobit dárečky u příležitosti Dne maminek, Vánoc nebo jiných oslav, doporučujeme začít řešit celý proces s dostatečným předstihem. Zpracování zakázky – od obdržení nakreslených obrázků, přes výrobu, až po doručení zpátky do škol a školek totiž může zabrat klidně i dva týdny.

Nechte se inspirovat

Pokud na samotnou aktivitu nemáte prostor, můžete dětem placky sami navrhnout prostřednictvím našeho intuitivního konfigurátoru. Inspiraci najdete v sekci našich motivů, kde jsou placky rozdělené do několika tematických kategorií. Najdete tady odznáčky, které se perfektně hodí na začátek nebo konec školního roku, zápis nebo do mateřských škol u různých příležitostí.

Jednotlivé placky vytvořily naše šikovné ilustrátorky a my se postaráme o to, aby vámi objednané odznáčky splňovaly kvalitativní kritéria a přinášely tak dětem i jejich okolí radost a milé vzpomínky po mnoho dlouhých let. Placky vyrábíme ručně a při větší objednávce vždy přihodíme pár kousků navíc – třeba jako upomínku pro paní učitelku nebo vychovatelku.

Potřebujete více informací o samotné aktivitě Plackohraní? Všechny nezbytnosti najdete v jednom z našich dřívějších článků. Zajímá vás příběh našich placek? Sepsali jsme ho pro vás do tohohle příspěvku. Máte další dotazy nebo nás chcete třeba jenom pozdravit? Napište nám mail nebo zavolejte. A nezapomeňte nás sledovat na sociálních sítích, kde se dozvíte o aktuálních slevových akcích, novinkách z naší dílny i tipech na originální dárečky!

„Zdroj obrázku: Pexels.com/@Yan Krukov

 


20. 5. 2022
Contact us

Ozvěte se nám

Zaujalo vás Plackohraní a chcete vědět víc?

Budeme se těšit na zprávu.

mypinbuttons s.r.o.

+420 792 230 462 (9:00-17:00)

IČO: 09039147

Logo