Vážené paní učitelky, objednávky na Den dětí krásně stíháme. Objednávejte do 27. 5. s doručením 31. 5. :)

Máme nový motiv. A je to vážně pecka

Máme nový motiv. A je to vážně pecka

Konečně jste se dočkali! Naše sbírka originálních motivů se rozrostla o dalšího člena. Je jím moudrá sova, která jistě potěší všechny vášnivé čtenáře. Kde všude najde náš originální a vtipný motiv uplatnění? Máme pro vás několik tipů!

Sovy jsou od pradávna symbolem moudrosti

Asi nikoho nepřekvapí, že zvířecím průvodcem našeho nového motivu s příznačným názvem a heslem „Vášnivý čtenář“ je právě sova. Sovy jsou fascinujícími nočními dravci, kteří byli součástí lidské kultury již od nepaměti. V mnoha kulturách jsou sovy vnímány jako symbol moudrosti podobně jako řecká bohyně Athéna.

Právě u ní staří Řekové věřili, že má schopnost vidět ve tmě, stejně jako sova, která jí symbolizovala. Noční dravec ovšem nepředstavoval pouze nekonečnou studnici moudrosti, ale také inteligenci a tajemství. I to byl jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli nový motiv roztomilou sovičkou opatřit.

Kde všude najde náš nový motiv uplatnění?Jak už jeho název napovídá, půjde zejména o nejrůznější čtenářské kroužky nebo knihovny, kde můžete vášnivé čtenáře odměnit za jejich práci a houževnatost právě menším dárečkem z naší dílny. A to nejen v podobě placky, ale také magnetky, zrcátka, klíčenky nebo nadčasové medaile.

Motiv ovšem najde uplatnění taky ve školách, a to zejména v prvních třídách, kdy se dítka poprvé seznamují s fascinujícím světem písmenek, slov a celých vět. Menší drobností můžete odměnit nejen nejrychlejší nebo nejsnaživější čtenáře, ale také třeba ty, kterým čtení ještě tak úplně nejde, ale díky správné motivaci doženou svoje vrstevníky cobydup!

Máte vlastní představy? Sem s nimi!

Pokud organizujete čtenářský kroužek nebo potřebujete děti motivovat k aktivnějšímu čtení, můžete kromě našeho nového motivu „Vášnivý čtenář“ mrknout i na některé další, které jsou součástí této galerie.

Máte vlastní představy o tom, jak by měla placka, magnetka, zrcátko nebo medaile vypadat? Není nic jednoduššího, než je „hodit na papír“ a přenést na vybraný předmět prostřednictvím našeho intuitivního konfigurátoru.

Pokud chcete do výroby placek zapojit i malé čtenáře, nechte je si navrhnout originální motiv, který pak díky aktivitě „Plackohraní poštou“ proměníte na dokonalý dáreček nebo malou připomínku velkého úspěchu.

Nechte se inspirovat!

Pokud vás motiv se sovičkou nezaujal nebo zkrátka hledáte inspiraci na další čtenářské placky, mrkněte do jednoho z našich předchozích článků, nebo se nechte inspirovat novými hláškami:

Náš tip: Ke každému motivu můžete „připsat“ nejen jméno úspěšného čtenáře, ale taky název školy. Tyto úpravy provedete jednoduše prostřednictvím našeho intuitivního konfigurátoru.

5 důvodů, proč děti obdarovat originální čtenářskou plackou od nás:  1. Nenásilnou a hravou formou je motivujete k ještě větším úspěchům

  2. Jde o cenově dostupnou maličkost, která rozhodně nezruinuje váš rozpočet

  3. Čím více placek u nás objednáte, tím nižší bude jejich výsledná cena přepočtená na kus

  4. Ke každé větší objednávce vám přihodíme i několik kousků zdarma

  5. Výrobu, výstupní kontrolu jakosti a kvality i samotné přepočítávání jednotlivých placek provádíme ručně

Věděli jste, že: Za každých 100 prodaných produktů věnujeme 50 Kč na dobročinné účely?

Pár informací závěrem

Pokud hledáte inspiraci nebo zkrátka potřebujete jenom „nakopnout“, mrkněte na naše motivy. Máte-li jakýkoliv dotaz, klidně nám napište nebo zavolejte. Pamatujte, že placky a další dárkové předměty standardně vyrábíme do tří dnů od přijetí objednávky. Pokud na objednávku opravdu spěcháte, zvolte expresní dodání. Placky pro vás vyrobíme ještě týž den!

A nezapomeňte nás sledovat na sociálních sítích, kde se dozvíte o všech plánovaných novinkách i aktuálních slevových akcích!


25. 4. 2024
Contact us

Ozvěte se nám

Zaujalo vás Plackohraní a chcete vědět víc?

Budeme se těšit na zprávu.

mypinbuttons s.r.o.

+420 792 230 462 (9:00-17:00)

IČO: 09039147

Logo